czwartek, 30 lipca 2015

I stuknęła kolejna 18-stka!

Hej! Dziś są moje urooodzinyyy :D Kurcze, jak ten czas prędko zasuwa! Człowiek tak na prawdę zaczyna zdawać sobie z tego sprawę dopiero dobiegając 30-tki. A wydawałoby się, że ledwie przed chwilą zaczynało się liceum, chwilę później trzymało indeks w łapkach, a tu już tyle czasu minęło od otrzymania dyplomu ukończenia :). Aby jakoś uczcić swoje święto, pod wieczór wybieram się na małe zakupy :P. Parę dni temu sprawiłam samej sobie dwa prezenty i dzisiaj zakończę na trzecim, ale co to będzie, jeszcze nie wiem ;). Jeśli chcecie, pokażę Wam swoje łupy w osobnym poście :). Tymczasem zmykam do swoich codziennych obowiązków. Pod tym względem nawet w dniu urodzin niestety nie ma odstępstw :).

Oczywiście częstuję Was także wirtualnym tortem, który same pewnie przyznacie, że wygląda obłędnie, mmm ♥.

(Źródło: weheartit)

Buziaki! :*

17 komentarzy:

 1. Wszystkiego dobrego, dużo zdrowia np i udanych zakupów :)

  OdpowiedzUsuń
 2. wszystkiego najlepszego, mam o 10 lat więcej :/

  OdpowiedzUsuń
 3. Asia jeszcze raz wszystkiego naj :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Spełnienia wszystkich marzeń i wszystkiego co najlepsze !

  OdpowiedzUsuń
 5. spełnienia marzeń i oczywiście wszystkiego co najlepsze! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. kochana spełniaj swoje marzenia!

  OdpowiedzUsuń
 7. Wszystkiego najlepszego! Spełnienia marzeń :*

  OdpowiedzUsuń
 8. Kochana, przepraszam, że dopiero teraz, ale życzę Ci wszystkiego, co najlepsze, dużo zdrówka i szczęścia, spełnienia marzeń, wielu sukcesów i obyśmy się wreszcie spotkały! :*:*:*

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twoją opinię! Jest ona dla mnie bardzo cenna. Staram się zaglądać do każdego kto zostawi komentarz, więc nie musisz mnie dodatkowo zapraszać na swój blog :) Komentarze obraźliwe, wulgarne, autopromocyjne, bądź z pyt. obserwujemy? - usuwam. Jeśli masz jakieś pytania, na każde odpowiem pod Twoim komentarzem.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...