środa, 18 czerwca 2014

Warsaw trip

Hej! Już w zeszłym roku narodził się w mojej głowie pomysł samotnego zwiedzania miast polski. Wszyscy wiemy, że lepiej podróżować jest z kimś, jednak z doświadczenia często zdarzało się, że przy planowaniu wyjazdu, danej osobie w ostatniej chwili coś wypadło, nie dostała urlopu, lub fundusze okazały się być potrzebne na inny cel. W związku z tym postanowiłam nie patrzeć na nic, tylko pewnego dnia spakować walizkę i bez szczegółowego planu ruszyć przed siebie.W ten poniedziałek padło na Warszawę :). Weekend mamy długi, w piątek nasze biuro w którym pracuję jest nieczynne, bo wszyscy na wyjazdach, zatem będę mogła spędzić trochę czasu w naszej stolicy, zwiedzając interesujące mnie miejsca.

Zapewne nie zdążę już zaplanować postów na czas mojej nieobecności, jako że czeka mnie jeszcze dokładne sprawdzanie, czy aby na pewno wszystko zabrałam, niemniej po powrocie postaram się zdać Wam szczegółową relację z mojego wyjazdu. To pierwsza taka podróż w moim życiu, zatem trzymajcie kciuki, by obeszło się bez przykrych niespodzianek.

Warszawskie blogerki - do zobaczenia gdzieś na mieście! :D
Bye bye :).

18 komentarzy:

 1. Miłego zwiedzania i oczywiście liczę na relacje :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mnóstwo kusicieli kosmetycznych znajdziesz zapewne w naszej stolicy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A właśnie nie znalazłam wcale, wszystko to co w Kato :(

   Usuń
 3. Miłego i oby pogoda dopisała

  OdpowiedzUsuń
 4. Odpowiedzi
  1. Dziękuję, na samą myśl, ile km przeszłam nogi mnie od nowa bolą :(

   Usuń
 5. Szalona jesteś. Uważaj na siebie.

  OdpowiedzUsuń
 6. mam nadzieje ze sie dobrz ebaiwlas ;D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dobrze, jutro postaram się umieścić relację :)

   Usuń

Dziękuję za Twoją opinię! Jest ona dla mnie bardzo cenna. Staram się zaglądać do każdego kto zostawi komentarz, więc nie musisz mnie dodatkowo zapraszać na swój blog :) Komentarze obraźliwe, wulgarne, autopromocyjne, bądź z pyt. obserwujemy? - usuwam. Jeśli masz jakieś pytania, na każde odpowiem pod Twoim komentarzem.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...